DZIEŃ PIERWSZY
15.06.2015 – poniedziałek

Nasza przygoda zaczęła się wczesnym rankiem, gdy zebraliśmy się przed przedszkolem z wielkimi walizami i dobrymi humorami. Był nas komplet - 20 dzieci: 2 Biedronki, 4 Motylki, 11 Jeżyków i 2 „Przylepki” czyli siostra Kacpra i syn p. Beaty oraz 6 opiekunów: s. Zofia, s. Kamila, s. Magdalena, p. Beata, p. Patrycja, p. Inez i oczywiście pan Kierowca. Po czułych pożegnaniach ruszyliśmy w drogę. Jazdę urozmaicały nam piękne widoki, zabawy i malowanki, śpiewy oraz bajki.

Na obiad zajechaliśmy do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku. Jak sama nazwa wskazuje się dało się tam spokojnie usiedzieć. Jak tylko posililiśmy się tradycyjną przedszkolną pomidorówką, ruszyliśmy na podbój wspaniałego placu z olbrzymimi, drewnianymi budowlami, statkami, młynami, podziemnymi tunelami, a także bujawkami. To było prawdziwe szaleństwo. Nasze dzieci nie wiedzą co to strach – wchodziły, gdzie i po czym  tylko się dało. Trudno było opuścić to miejsce, ale cóż… Pyzówka czeka!

Po takich aktywnościach wystarczyło wsiąść do autokaru by zapaść w głęboki, regenerujący siły, sen. I nastała błoga cisza…

Ale nie na długo: dojechaliśmy na miejsce. Pensjonat u Zosi powitał nas serdecznie. Ile radości było z wybierania sobie łózek i koleżeńskich zabaw w pokojach.  Po smacznej kolacji udaliśmy się na zasłużony już odpoczynek.

 

Adres:
Kasztanowa 21
05-270 Marki


Telefon/Fax:
22 781 10 30


e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Numer konta Bankowego:
Bank Zachodni WBK S.A.
07 1090 1753 0000 0001 1975 7622