DZIEŃ CZWARTY
18.06.2015 – CZWARTEK

Dzień powrotu. Ze smutkiem i nadzieją, że tu kiedyś wrócimy, pożegnaliśmy panią Zosię i całą Pyzówkę, po czym ruszyliśmy w drogę.

Dłuższy postój zrobiliśmy sobie w Krakowie - Łagiewnikach, gdzie przed cudownym obrazem Jezusa Miłosiernego dziękowaliśmy za bezpieczną i szczęśliwą wycieczkę oraz modliliśmy się w intencjach naszych rodziców, krewnych i przyjaciół. Byliśmy także przy relikwiach św. Siostry Faustyny, którym nabożnie oddaliśmy cześć. Potem udaliśmy się na wieżę widokową. Ku wielkiemu zdziwieniu pana na recepcji, całą grupą ruszyliśmy pieszo, wiedząc, że winda nie zatrzymuje się nigdzie po drodze i ze schodów nie ma odwrotu. Wszyscy oczywiście doszli, niestety nikomu nie udało się policzyć ile stopni pokonaliśmy. Na górze widoki były przepiękne – panorama całego Krakowa i okolic. Potem znowu tyle samo stopni, tylko tym razem w dół i zasłużony obiad.

Do Marek wróciliśmy prawie planowo. Rodzice czekali na nas z utęsknieniem, a my pełni wrażeń, ciepłych wspomnień i niesamowitych przygód, z radością wpadliśmy w ich ramiona, dzieląc się przeżyciami.

Adres:
Kasztanowa 21
05-270 Marki


Telefon/Fax:
22 781 10 30


e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Numer konta Bankowego:
Bank Zachodni WBK S.A.
07 1090 1753 0000 0001 1975 7622