Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi w Markach
zatrudni:

Nauczyciela wychowania przedszkolnego

1.      Wymagania podstawowe:

• Szukamy osób posiadających kwalifikacje: nauczyciela wychowania przedszkolnego lub nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na w/w stanowisku,
  • niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
  • wobec kandydata nie toczy się postępowanie karne lub dyscyplinarne oraz postępowanie o ubezwłasnowolnienie,
  • aktualna książeczka sanepidu.

2.      Wymagania dodatkowe:

• akceptacja katolickiego charakteru placówki,
  • umiejętność nawiązywania bliskich serdecznych relacji z dziećmi,
  • miejsce zamieszkania Marki lub okolice,
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 18.00 (praca na zmiany).

3.     Wymagane dokumenty:

• dokument potwierdzający wykształcenie i kwalifikacje pedagogiczne,
  • CV, powinno być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

lub pocztą na adres:
Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi
Ul. Kasztanowa 21
05 – 270 Marki.

Możliwe jest również dostarczenie osobiste dokumentów do sekretariatu przedszkola.
Kontakt telefoniczny z przedszkolem 22 781 – 10 – 30