GRUPA   JEŻYKI

W grupie pięciolatków jest 25 dzielnych dzieci. Dla większości z nich przyjście do przedszkola nie jest pierwszym kontaktem z grupą rówieśniczą, z tego powodu po wakacjach śmiało przekraczają tutejsze progi. Wszystkie „Jeżyki” czują się pewnie i traktują przedszkole jak swój drugi dom. Cała grupa jest uśmiechnięta i pomaga sobie nawzajem.
Opiekują się nimi: siostra Lucyna, pani Karolina i pani Beata.

Wszyscy uwielbiają rytmikę, śpiew z gitarą, tańce, ćwiczenia gimnastyczne oraz zabawy i gry ruchowe. Nie zapominamy jednak i o tym, co w naszym przedszkolu jest bardzo ważne – o codziennej modlitwie przed zajęciami w sali lub w kaplicy i przed każdym posiłkiem. Raz w miesiącu dzieci wspólnie z rodzicami uczestniczą we Mszy Św., która jest sprawowana w ich intencji.