GRUPA  MOTYLKI

Przedszkolne średniaki, których jest 22, tworzą grupę Motylków. Większość z dzieci już w zeszłym roku uczęszczała do naszego przedszkola, dlatego z odwagą i radością włączają się w codzienne życie naszej dziecięcej wspólnoty.

Grupą opiekują się nauczycielki: siostra Elżbieta i pani Beata, pomaga im pani Małgosia.

Poza realizowaniem zadań podstawy programowej, mają możliwość uczestniczenia w zajęciach dodatkowych: rytmice, języku angielskim, gimnastyce korekcyjnej, tańcach. Ta szeroka oferta pozwala naszym pociechom prawidłowo rozwijać się intelektualnie, fizycznie i społecznie.

W przedszkolu dbamy także o duchową stronę człowieka. Pomaga nam w tym codzienna modlitwa, katecheza raz w tygodniu, śpiew pieśni religijnych oraz comiesięczna Msza Św. dla całych rodzin.