GRUPA   ŻABKI

W grupie Żabek jest 22 dzieci. Opiekują się nimi nauczycielki: s. Kamila i pani Patrycja, pomaga im pani Patrycja. Większość dzieci uczęszcza drugi, a nawet trzeci rok do przedszkola.

Swoją pracą staramy się wspierać i ukierunkowywać rozwój podopiecznych zgodnie z ich wrodzonym potencjałem i możliwościami rozwojowymi, w jak najlepszej atmosferze życzliwości i zrozumienia indywidualnych potrzeb.

Celem naszej pracy jest wspieranie wszechstronnego rozwoju i najlepszego przygotowania do szkoły. Chcemy jak najszerzej rozwijać ciekawość, aktywność i samodzielność naszych dzieci, uwrażliwiać je na sztukę, zachęcać do zabaw muzycznych i ruchowych oraz podejmowania własnych prób ekspresji z wykorzystaniem wielu atrakcyjnych dla dzieci technik.